Ziemassvētku rotājumu darbnīcā

„ Ziemassvētku rotājumu darbnīcā ”

Ziemassvētku gaidīšanas laiks, bērniem ir īpašs, jo tas ir brīnumu laiks. Svētku sajūtas radīšana mājās notiek līdz ar rotājumu izgatavošanu. Bieži vien ir tā, ka vecāki aizņemtības dēļ ļoti daudz ko nespēj, it īpaši pagatavot rotājumus vai dāvaniņas kopā ar bērniem. Bērnu centrs piedāvā iespēju kopā ar bērnu, iesaistīties “Ziemassvētku rotājumu darbnīcā”, bet ja vacākiem tajā laika ir savas darīšanas vai atvest bērnu uz centru lai bērns pats var gatavot mīļas, jaukas dāvaniņas, ne vienmēr tās ir jāiegādājas veikalos. Enerģija, ko bērns ieliek, gatavojot dāvaniņu kādam tuvam cilvēkam, ir daudz lielāka, nekā vienkārši nopirktai lietiņai. Kopā var gatavot arī rotājumus un apsveikumu kartiņas, kas Ziemassvētkos tiks citiem dāvinātas.

Bērnu centrs aicina bērnus no 3 gadu vecumā var arī kopā ar vecākiem piedalīties radošajās darbnīcās „ Ziemassvētku rotājumu darbnīcā”. Radošo darbnīcu ietvaros dalībnieki, neatkarīgi no vecuma un sagatavotības pakāpes, varēs bez maksas mācīties gatavot skaistus Ziemassvētku rotājumus, dāvanas un dāvanu iesaiņojumus.

Nodarbību apraksts

Nodarbību ietvaros centra speciālisti apmācīs katru radošās darbnīcas dalībnieku dažādu mīļu Ziemassvētku dāvanu, dāvanu iesaiņojumu un svētku rotājumu pagatavošanā.

Radošo nodarbību laikā dalībniekiem tiks nodrošināti visi nepieciešamie materiāli, lai katrs dalībnieks varētu pilnībā izpaust savas radošās spējas.

Kalendārais grafiks

Radošo darbnīcu „ Ziemassvētku rotājumu darbnīcā” laikā šī gada 22. decembrī no 11.00 – 15.45, kuru ietvaros tiks apgūtas šādas tēmas:

  • Eglīšu rotājumi, vāzes un svečturi no tukšām stikla pudelēm dekupāžas tehnikā.
  • Papīra dāvanu maisiņu  un apsveikuma kartiņu izgatavošana.
  • Ziemassvētku dāvanu kārbu izgatavošana
  • Svētku dekori, eglīšu rotājumi no papīra, dzijas, dabas materiāliem.

Lai Ziemassvētku gaidīšana katrā mājā ir prieka, patīkamu pārdomu, ģimenisku sarunu un mājīgu sajūtu piepildīta!